BEZPŁATNA TRANSMISJA

ODBIORY I PRZEJĘCIE NIERUCHOMOŚCI OD DEWELOPERA – jak to zrobić zgodnie z obowiązującym prawem?

3. kwietnia (poniedziałek),
godz. 11.00

Oglądaj
 
03.04.2023r.,
godz. 11:00
Lekcja
online
Bezpłatny
udział

Zarządcy nieruchomości, pracownicy spółdzielni i członkowie wspólnot mieszkaniowych bardzo często mierzą się z uciążliwymi problemami związanymi z egzekwowaniem usterek, a także dużymi kosztami ich napraw.

Według raportu Grupy PSB Handel ceny materiałów budowlanych w marcu 2022 wzrosły o prawie 30 procent w stosunku do marca 2021.

Wzrost cen materiałów budowlanych i usług bezpośrednio przekłada się na wzrost kosztów usunięcia pojawiających się wad i usterek budowlanych. Dlatego też tak ważna dla zarządców jest wiedza, w jakiej sytuacji i czego dokładnie mogą domagać się od dewelopera w ramach obowiązującej gwarancji lub rękojmi.

*Źródło: https://forsal.pl/biznes/handel/artykuly/8399096,ceny-materialow-budowlanych-w-marcu-wzrosly-o-prawie-30-proc-rr.html

Zmieniające się przepisy i aktualizowane zasady dochodzenia swoich praw sprawiają, że zarządcy potrzebują konkretnych wskazówek i przewodnika, który wskaże, jak zgodnie z obowiązującym prawem radzić sobie z pojawiającymi się trudnościami. W tym celu zapraszamy na naszą bezpłatną lekcję.

 

Podczas lekcji adwokat Andrzej Kulak:

Omówi charakter i cel odbiorów budowlanych.

Opowie, czym charakteryzuje się odbiór końcowy.

Wskaże, jakie elementy musi zawierać protokół przekazania nieruchomości od dewelopera.

Zaprezentuje przykładowe protokoły przekazania nieruchomości.

Oglądaj

Lekcja ODBIORY I PRZEJĘCIE NIERUCHOMOŚCI OD DEWELOPERA pochodzi z kursu Masterclass Jak skutecznie egzekwować roszczenia za wady i błędy budowlane wg zmienionych przepisów i obowiązujących wytycznych?

Zapisz się na transmisję,
aby zobaczyć ją całkowicie za darmo!

Kim jest nasz ekspert?

Andrzej Kulak

ADWOKAT

Absolwent Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza, gdzie ukończył prawo na Wydziale Prawa i Administracji oraz stosunki międzynarodowe na Wydziale Nauk Politycznych i Dziennikarstwa.

W latach 2013-2015 odbył aplikację adwokacką pod patronatem członka Okręgowej Rady Adwokackiej w Poznaniu. Jest wpisany na listę adwokatów Wielkopolskiej Izby Adwokackiej. W praktyce zawodowej zajmuje się sprawami z zakresu prawa cywilnego oraz gospodarczego, ze szczególnym uwzględnieniem aspektów prawnych dotyczących procesu budowlanego i prac projektowych.

Wydarzenie kierowane jest do:

  • zarządców nieruchomości, wspólnot i spółdzielni mieszkaniowych
  • przedstawicieli firm deweloperskich
  • inspektorów nadzoru budowlanego
  • pracowników pracowni projektów budowlanych

Lekcja pod patronatem czasopisma Mieszkanie i Wspólnota

To jedyny na rynku miesięcznik, w którym znajdziesz odpowiedzi na wszystkie pytania z zakresu m.in. ustawy o własności lokali, ustawy o gospodarce nieruchomościami, prawa spółdzielczego i przepisów finansowo-księgowych.

Ważne informacje
na temat wydarzenia:

  • Rejestracja na transmisję trwa do 03.kwietnia do godziny 8:00 i jest całkowicie bezpłatna.
  • Dzień przed oraz w dniu wydarzenia wyślemy do Ciebie link do transmisji lekcji. Pamiętaj, aby sprawdzić także folder SPAM.
  • Jeśli chcesz dostać przypomnienie SMSem – zostaw nam numer telefonu.
  • Transmisja potrwa ok. 40 minut i będzie w formie szkolenia online od naszego eksperta.

Oglądaj 3. kwietnia o 11:00!

Oglądaj

Sprawdź
nasze pozostałe wydarzenia: