Dołącz do czytelników
Brak wyników

Polecamy

24 lipca 2020

ACTISPRO wspiera zarządców nieruchomości!

108

W obliczu kryzysu pandemii COVID-19, twórca innowacyjnego oprogramowania do zarządzania nieruchomościami, spółka Actislink, wychodzi naprzeciw potrzebom zarządców nieruchomości, oddając bezpłatnie do korzystania innowacyjne narzędzie przeznaczone do automatyzacji procesów w branży zarządzania nieruchomościami – oprogramowanie ActisPRO

Papierowy obieg dokumentów, brak narzędzi informatycznych czy braki kadrowe znacznie utrudniają przejście na pracę zdalną w obliczu pandemii, kiedy kontakty międzyludzkie powinny być ograniczone do niezbędnego minimum. W związku z tym, że procesy w spółdzielniach, wspólnotach mieszkaniowych muszą być nadal realizowane i mając na względzie bezpieczeństwo mieszkańców i Państwa pracowników oraz komfort pracy osób koordynujących, zdecydowaliśmy o przekazaniu do Państwa dyspozycji oprogramowania ActisPRO w ofercie specjalnej.

POLECAMY

Oferujemy możliwość skorzystania z naszego oprogramowania ZA DARMO przez cały okres trwającego stanu epidemicznego. Zapraszamy do uczestnictwa w prezentacji on-line, podczas której przedstawimy funkcjonalności i korzyści oprogramowania. Jeżeli będziecie Państwo zainteresowani, przeprowadzimy zdalne wdrożenie oprogramowania i przeszkolimy Państwa personel i podwykonawców. Intuicyjność zastosowanego interfejsu i dopasowanie programu do potrzeb użytkownika sprawiają, że w bardzo krótkim czasie, każdy nowy użytkownik może korzystać z jego szerokich funkcjonalności.

Wierzymy, że to nowoczesne oprogramowanie będzie dla Państwa wsparciem w tym trudnym okresie. Liczymy, że dzieląc się efektami naszej pracy wpłyniemy na poprawę bezpieczeństwa i możliwość efektywnej pracy zdalnej w bliskiej nam branży zarządzania nieruchomościami.

ACTIS PRO to program, który pozwala przede wszystkim na zarządzanie obsługą bieżących usterek i zleceń naprawy oraz okresowymi przeglądami instalacji gazowej czy kominowej. Począwszy od nadania terminów i priorytetów, poprzez automatyczny monitoring wykonanych prac wraz ze zmianą ich statusów, aż po automa-tycznie generowanie protokołów z serwisów i  przeglądów  oraz  plików  rozliczeniowych,  zgodnie z przyjętymi standardami. To wszystko przy stałym i bieżącym dostępie do dokumentacji technicznej. Zaletą oprogramowania jest także przyspieszenie komunikacji z firmami wykonawczymi. Wszystko to przekłada się na oszczędność czasu, obniżenie kosztów i tak ważne teraz zdalne zarządzaniem każdym etapem prac.

ZACHĘCAMY DO KONTAKTU:

792 433 022 / 533 443 139     
kontakt@actispro.pl

Tu znajdziesz projekt umowy: *pdf

Przypisy