Autor: Redakcja

       

Działy
Wyczyść
Brak elementów
Wydanie
Wyczyść
Brak elementów
Rodzaj treści
Wyczyść
Brak elementów
Sortowanie

Aktualizacja instrukcji bezpieczeństwa pożarowego

Niedawno przejęliśmy wspólnotę mieszkaniową, która składa się z samych lokali usługowych. W przekazanych dokumentach była instrukcja bezpieczeństwa pożarowego ze stycznia 2013 roku. Czy wymagana jest aktualizacja tej instrukcji? Jeśli tak, to jak często trzeba ją aktualizować?

Czytaj więcej

Świadectwo charakterystyki energetycznej

Dla jakich budynków wymagane jest świadectwo charakterystyki energetycznej i co ile lat należy je aktualizować?

Czytaj więcej

Podwyżka dla firmy zajmującej się sprzątaniem i konserwacją

Firma zajmująca się sprzątaniem i konserwacją we wspólnocie mieszkaniowej wystąpiła z pismem o podwyżkę do zarządu wspólnoty. Czy zarząd sam może wyrazić na to zgodę i podpisać aneks z firmą? Czy potrzebna jest na taką podwyżkę uchwała wspólnoty?

Czytaj więcej

Zestawienie branżowe firm z zakresu serwisu i technicznego utrzymania nieruchomości

Redakcja miesięcznika "Mieszkanie i Wspólnota" przedstawia  zestawienie branżowe firm z zakresu serwisu i technicznego utrzymania nieruchomości.

Czytaj więcej

Czy korzystasz z porad prawnych związanych z zarządzaniem nieruchomością?

Z myślą o zarządcach nieruchomości przygotowaliśmy ankietę dotyczącą korzystania z porad prawnych. Zapraszamy do jej wypełnienia - chcemy stworzyć usługę korzystania z porad prawnych online skrojoną na miarę potrzeb każdego zarządcy. 

Czytaj więcej

Zgłoś swoją spółdzielnię lub wspólnotę mieszkaniową do konkursu innogy Polska i wygraj instalację fotowoltaiczną!

innogy Polska z Grupy E.ON zaprasza warszawskie spółdzielnie i wspólnoty mieszkaniowe do udziału w proekologicznym konkursie, gdzie nagrodą jest sfinansowanie zakupu i montaż instalacji fotowoltaicznej. Jeśli możesz pochwalić się działaniami korzystnie wpływającymi na środowisko naturalne, zgłoś się już dziś!

Czytaj więcej