Dołącz do czytelników
Brak wyników

Polecamy

4 listopada 2020

Więcej za mniej! Nowy program ubezpieczeniowy dla spółdzielni i wspólnot mieszkaniowych

0 310

Brak franszyz redukcyjnych i integralnych, ubezpieczanie budynków do wartości odtworzeniowej, bez uwzględnienia stopnia zużycia technicznego, uproszczona procedura likwidacji szkód z dedykowanym likwidatorem, jedne z najniższych na rynku składek ubezpieczeniowych, przy niezwykle szerokim zakresie ochrony ubezpieczeniowej, elastyczne sumy gwarancyjne, czy klauzula ASSISTANCE dla mieszkańców. To zalety programu
„Dom Pod Ochroną” najczęściej rekomendowanego przez kilkadziesiąt kancelarii brokerskich zrzeszonych w CONECTO BROKER, jednej z największych grup brokerskich w Polsce.
Do tego niemal cały proces przeprowadzany jest ONLINE. Krótko mówiąc: więcej, za mniej!

 

POLECAMY

- Jeden ubezpieczyciel, jeden likwidator, kompleksowa ochronaakcentuje Andrzej Kamiński członek Rady Nadzorczej CONECTO BROKER, który odpowiadał za przygotowanie tego programu ubezpieczeniowego dla spółdzielni mieszkaniowych. Takie rozwiązanie gwarantuje szybką ścieżkę likwidacyjną. W rezultacie, w ramach programu wypłacono 100% należnych dotychczas szkód. 

Skuteczność programu to efekt tego, że jego zręby tworzyli brokerzy ubezpieczeniowi z kilkunastoletnim, a nawet kilkudziesięcioletnim doświadczeniem w zakresie ubezpieczeń sektora mieszkalnictwa i likwidacji szkód. Od ofert innych brokerów, ma go wyróżniać także zakres ochrony ubezpieczeniowej, elastyczność rozwiązań i niskie składki, dostosowane do potrzeb ubezpieczeniowych danej wspólnoty lub spółdzielni, zidentyfikowanych na podstawie wnikliwej analizy ryzyk.

Niskie składki to wynik skali programu, który negocjowano dla kilkuset spółdzielni mieszkaniowych, a także wspólnot i TBS-ów znajdujących się w portfelu członków
CONECTO BROKER. Bo „Dom Pod Ochroną” to także ubezpieczenia dla zarządców wspólnot mieszkaniowych i TBS. Za konkretne rozwiązania dla tego segmentu rynku odpowiadał
Robert Kaźmierczak, członek zarządu CONECTO BROKER.

- „Dom pod Ochroną” został opracowany tak, że pokrywa w możliwie największym stopniu  wszystkie potrzeby ubezpieczeniowe Wspólnot, TBS-ów i Spółdzielni Mieszkaniowych, - podkreśla Robert KaźmierczakWedług mojej wiedzy, nie ma drugiego tak kompleksowego programu na rynku - dodaje.

Program, którego partnerem jest jedna z największych  grup ubezpieczeniowych ze znaczącym portfelem ubezpieczeń budynków mieszkalnych, obejmuje: Ubezpieczenie Mienia, OC wspólnot i spółdzielni, OC członków zarządu obu podmiotów oraz ASSISTANCE dla mieszkańców.

Klauzula ASSISTANCE to nowatorskie rozwiązanie zwłaszcza dla mieszkańców wspólnot mieszkaniowych – Nie wiem, czy ktoś jeszcze to oferuje, ale gdy to wprowadzaliśmy byliśmy jedyną grupą brokerską mającą ten produkt w oferciepodkreśla Robert Kaźmierczak

Robert Kaźmierczak członek zarządu Conecto Broker współautor programu ubezpieczeniowego dla Wspólnot i Spółdzielni Mieszkaniowych oraz TBS

 

Elastyczność programu pozwala dopasować odpowiednie rozwiązania ubezpieczeniowe dla danej spółdzielni lub wspólnoty. Brokerzy zrzeszeni w CONECTO BROKER po wszechstronnej analizie potrzeb ubezpieczeniowych, opracowują rekomendacje, a następnie przygotowują konkretną ofertę, pokrywającą zidentyfikowane ryzyka.

- Wdrożenie programu dla większości wspólnot lub spółdzielni będzie skutkowało obniżeniem składek, a co najmniej poszerzeniem zakresu ochronyprzekonuje Andrzej Kamiński Członek Rady Nadzorczej CONECTO BROKER Dajemy więcej, za mniej. dodaje.

W tym miejscu warto przypomnieć, że serwis brokerski dla wspólnot lub spółdzielni jest bezpłatny, a uwzględnia on profesjonalne wsparcie prawne w procesie likwidacji szkód, gwarantujące skuteczność w odzyskiwaniu należnych odszkodowań.

W dobie pandemii Covid-19, ważne jest także, że proces ubezpieczenia w ramach programu „Dom Pod Ochroną” można w znaczącej większości przeprowadzić online.

Spółdzielnia Conecto Broker

ul. Towarowa 1

64-100 Leszno

www.conectobroker.pl

 

Przypisy