Dołącz do czytelników
Brak wyników

Aktualności , Otwarty dostęp

4 listopada 2021

Zgłoś swoją spółdzielnię lub wspólnotę mieszkaniową do konkursu innogy Polska i wygraj instalację fotowoltaiczną!

0 392

innogy Polska z Grupy E.ON zaprasza warszawskie spółdzielnie i wspólnoty mieszkaniowe do udziału w proekologicznym konkursie, gdzie nagrodą jest sfinansowanie zakupu i montaż instalacji fotowoltaicznej. Jeśli możesz pochwalić się działaniami korzystnie wpływającymi na środowisko naturalne, zgłoś się już dziś!

Grupa E.ON wspiera lokalne inicjatywy i promuje proekologiczne postawy wśród mieszkańców Warszawy. Razem ze spółdzielniami i wspólnotami mieszkaniowymi chce dbać o środowisko oraz zachęcać do korzystania z energii pochodzącej ze źródeł odnawialnych. Konkurs „ZmieniaMY nasze osiedla” ma na celu docenienie podjętych działań proekologicznych, zwiększających komfort życia mieszkańców i pozytywnie wpływających na okoliczne środowisko naturalne.

Żeby wziąć udział w konkursie i powalczyć wraz ze swoją spółdzielnią lub wspólnotą mieszkaniową o nagrodę, wystarczy wejść na stronę projektu ZmieniaMY nasze osiedla, wypełnić formularz i odpowiedzieć na trzy pytania dotyczące zrealizowanego projektu proekologicznego.

POLECAMY

Trzej zwycięzcy otrzymają nagrody w postaci instalacji fotowoltaicznych o mocy 20 kWp – każda o wartości 80 000 złotych. Zgłoszenia przyjmowane są do 26 listopada 2021 roku do godziny 24. Ogłoszenie wyników nastąpi najpóźniej w dniu 31 stycznia 2022 roku. Pamiętaj – liczy się każda, nawet najmniejsza ekoinicjatywa!

Już w grudniu 2021 innogy Polska zamieni się w E.ON Polska. Konkurs „ZmieniaMY nasze osiedla” odzwierciedla wartości Grupy E.ON, która wierzy, że działając wspólnie jesteśmy w stanie dokonać wielkich zmian. To przekonanie jest wyrażone hasłem „MY może więcej”.

Więcej informacji o konkursie znajdziesz tutaj: eon.innogy.pl/zmieniamynaszeosiedla

Więcej o rebrandingu marki innogy Polska przeczytasz tutaj: https://eon.innogy.pl/

FB  @innogyPolska

Linkedin @innogy Polska

 

Przypisy