Dołącz do czytelników
Brak wyników

Otwarty dostęp , Polecamy

2 lipca 2020

Nowoczesny zarządca

316

W dzisiejszych czasach stale rosną wymagania mieszkańców w zakresie jakości obsługi oferowanej przez Zarządców. Mieszkańcy zwracają uwagę na wiele elementów i poddają ocenie poziom obsługi mieszkańców przez Zarządcę, wygląd terenów zielonych, szybkości reakcji na zgłaszane awarie i naprawy, a także oczekują szybkiej i aktualnej informacji o nieruchomości, wspólnocie i działaniach podjętych przez zarządcę.

Otaczający nas świat przyzwyczaił wszystkich do możliwości szybkiego sprawdzenia właściwie większości aspektów naszego codziennego życia w internecie i wymaga  od Zarządców stosowanie nowoczesnych rozwiązań dostępnych online.

POLECAMY

Z drugiej strony konkurencja na rynku Zarządców nieruchomości stale rośnie, a co za tym idzie wynagrodzenie Zarządców ciągle podlega dyskusjom na zebraniach wspólnot mieszkaniowych.

Istnieje na rynku dużo narzędzi informatycznych, które pomagają Zarządcom w codziennej pracy. Są systemy do prowadzenia księgowości, zgłaszania usterek czy obsługi mieszkańców poprzez aplikacje. Natomiast niewielu dostawców systemów posiada rozwiązania, które kompleksowo potrafią usprawnić pracę Zarządców i oferują funkcjonalności zawarte w jednym systemie, nie mówiąc już o narzędziach nowoczesnych i dostępnych za pomocą internetu.
 


Jednym z takich kompleksowych rozwiązań jest system Weles3, który dostarcza nowoczesne, innowacyjne rozwiązania informatyczne dla Zarządców nieruchomości na platformie internetowej.

System pozwala na działanie firmy w sposób zdalny w każdej chwili, bez dodatkowych niezbędnych przygotowań. Wszystkie funkcje w systemie są dostępne bezpośrednio przez internet, a pracownicy Zarządcy mogą swobodnie wykonywać swoje zadania z każdego miejsca tam gdzie jest tylko dostępny internet.

Budowa systemu i dostępne funkcje zostały zaprojektowane w taki sposób aby maksymalnie zoptymalizować pracę zarządców nieruchomości przy jednoczesnym bezawaryjnym działaniu. Kluczowym aspektem projektowania systemu była łatwość nauki systemu oraz szybkość wykonywania operacji i obsługi systemu – opowiada właściciel Weles Michał Ziemski.

System pozwala między innymi na: 

  • Prowadzenie ksiąg,
  • Wykonywanie naliczeń,
  • Prowadzenie ewidencji,
  • Obieg dokumentów,
  • Automatyczną obsługę wyciągów bankowych,
  • Komunikację z mieszkańcami.

W ostatnim czasie firma Weles skupia się na unowocześnieniu interfejsu dla użytkowników. „Słuchamy naszych Klientów i zauważyliśmy że oczekiwania klientów oraz mieszkańców stale rosną. Chcemy aby  nasi Klienci byli postrzegani jako nowoczesny zarządca, który wybrał najlepszego z możliwych partnera technologicznego. Właśnie kończymy pracę nad nowym interfejsem skierowanym  dla mieszkańców. Przy budowaniu interfejsu bierzemy inspiracje z najnowszych trendów na rynku światowym z instytucji finansowych, startupów w zakresie p...

Artykuł jest dostępny w całości tylko dla zalogowanych użytkowników.

Jak uzyskać dostęp? Wystarczy, że założysz bezpłatne konto lub zalogujesz się.
Czeka na Ciebie pakiet inspirujących materiałow pokazowych.
Załóż bezpłatne konto Zaloguj się

Przypisy