Dołącz do czytelników
Brak wyników

Polecamy

27 lipca 2020

Otwórz bramę telefonem

43

iGATE to legendarny już system niezawodnych sterowników gsm służący do bezpłatnego otwierania bram, szlabanów, furtek za pomocą telefonów. To doskonała alternatywa dla klasycznych form sterowania.

Proste i bezpłatne

Uprawniony użytkownik otwiera bramę wykonując na jej numer gsm, bezpłatnego zwiastuna połączenia, potocznie zwanego: „sygnałem”, „clip-em”, „strzałką, „krótkim”. Korzystamy ze smartfonów bądź klasycznych aparatów gsm z klawiaturą, a nawet z telefonów stacjonarnych. 
Bramę otwieramy jednym naciśnięciem klawisza -  jej numer wprowadzamy do książki kontaktów i przypisujemy do ikony (klawisza) „prostego wybierania” naszego telefonu lub przycisku utworzonego w aplikacji iGATE SMART.
Każde sterowanie bramą telefonem jest bezpłatne, gdyż połączenie nie zostaje zrealizowane/zaliczone - iGATE odrzuca połączenie i natychmiast otwiera bramę.
Numer „obcy” bramy nie otworzy.

POLECAMY

Administrator zdalnie zarządza listą uprawnionych

Zarządzanie listą uprawnionych numerów do sterowania jest dostępne w sposób zdalny za pomocą bezpłatnej aplikacji iGATE SMART lub prostych komend SMS, wysyłanych z telefonu uprawnionych administratorów (maks. 3 osoby). Zatem osoba zarządzająca może natychmiast, z dowolnego miejsca i samodzielnie bez udziału instalatora, dodać/usunąć numery użytkowników. Pomyślne wykonanie polecenia jest potwierdzane przez iGATE zwrotną wiadomością tekstową SMS.

Obsługa do 2000 mieszkańców

Lista uprawnionych mieszkańców do sterowania może zawierać do 2000 numerów. Można ją podzielić na dwie części i przypisać im osobnych administratorów.
Występują dwie wersje sterownika: iGATE3 v.full – dla 2000 numerów uprawnionych oraz iGATE3 v. light – dla 12 uprawnionych.

Aplikacja dla Android/iOS – bez Internetu!
Kolejna już edycja bezpłatnej aplikacji iGATE SMART dla telefonów z systemami Android oraz iOS umożliwi użytkownikowi oraz administratorom szybkie sterowanie wieloma bramami, szlabanami, furtkami. Utworzone w aplikacji, wzbogacone grafiką i opisem wygodne przyciski umożliwiają szybkie sterowanie. Przyciski do sterowania można umieszczać w grupach np. per osiedle.
Dla administratorów zarządzanie listą użytkowników jest dostępne z poziomu intuicyjnego formularza w menu aplikacji.
Aplikacja jak również sterowniki nie wymagają dostępu do sieci Internet.
 

 

 


Niski koszt inwestycji i pomijalny koszt eksploatacji

Koszt wdrożenia iGATE dla 2000 mieszkańców jest zbliżony do wartości kilkunastu pilotów. Bieżąca eksploatacja i koszty związane są jedynie z utrzymaniem w aktywności dowolnej karty SIM, zainstalowanej w sterowniku (kilka złotych rocznie). Nie występuje żadna dodatkowa opłata za użytkowanie, dzierżawę, czy usługę utrzymaniową.

Globalny zasięg sterowania

iGATE posiada zasięg nieograniczony obszarowo i działa zawsze tam, gdzie nasz telefon jest w zasięgu sieci gsm. Bramę otwieramy siedząc w samochodzie z dowolnej odległości od posesji, będąc w mieszkaniu, garażu, ogrodzie bądź…. w pracy lub na urlopie!

Współpraca z każdą automatyką oraz pilotami

Niewielkich gabarytów sterownik iGATE instalujemy w automatyce bramy i wyposażamy w kartę SIM dowolnego operatora gsm. Posługując się intuicyjną instrukcją, w nieskomplikowany sposób podłączymy iGATE do każdej automatyki bramy, szlabanu czy furtki. Sterownik posiada jedno sterujące wyjście przekaźnikowe typu NO/NC, a zasilany jest z napięcia  9-30V AC/DC, które dostępne jest w automatyce bramy. Niezawodnie może pracować w temperaturze -30 – +60oC. Zazwyczaj mieści się w obudowie automatyki bramy, chociaż montaż zewnętrzny jest możliwy, bowiem sterownik posiada bryzgoszczelną obudowę.
Zastosowanie iGATE nie wyklucza równoległego użytkowania pilotów radiowych bądź innych form sterowania.

Sterowanie nie tylko bramą…

Stosując kolejne egzemplarze iGATE i posługując się aplikacją iGATE SMART bądź komendami SMS, uzyskujemy możliwość sterowania dowolnym urządzeniem na zadany czas (ogrzewanie, podlewanie, oświetlenie, rolety).

Wyprodukowano w Polsce

System sterowników iGATE został opracowany przez naszych inżynierów i produkowany jest w Polsce od ponad 8 lat. Jest również eksportowany do krajów UE.
 


www.igate.pl
igate@igate.pl

Przypisy